Jdi na obsah Jdi na menu
 


 

Zeleně-PS-pohár starosty/tky
Červěně-ŠHL-Šumavská hasičská liga

Naše výsledná listina za rok 2010

 

Datum soutěže

Místo soutěže

Začátek soutěže

Čas

Umístění

15.5

Úlehle

okrsek

40.00

3.místo

30.5

Strakonice

okres

 

4.místo

30.5

Strakonice

PS

32.61 (nástřik)

1.místo

5.6

Mladějovice

13.00

26.94

3.místo

5.6

Chlum

13.00 nezařazená soutěž

nebyli jsme

!! 

12.6

Leskovice

13.00

  N

??

12.6

Volyně

ŠHL

20.48 kat.B

1.místo

19.6

Přeštovice

13.00

29.94

7.místo

19.6

Nišovice

ŠHL

 20.08

 4.místo

 26.6

 Bělčice

 13.00 nezařazená soutěž

nebyli jsme

!!

26.6

Strašice

PS 12

13.00

26,63

 nástřiky

1.místo 

 3.7

 Drachkov

 13.00

22.73 

4.místo 

 4.7

 Drachkov

 noční

25.68

11.místo 

4.7

Němčice PS12

13.00

24.53

1.místo

4.7

Obytce

ŠHL

nebyli jsme

!!! 

5.7

Drachkov

ŠHL

18.62

5.místo  

10.7

Zvotoky

12.00

23.56

1.místo

10.7

Budilov

ŠHL

nebyli jsme

 

 17.7

 Vacovice

 13.00

23.61

4.místo

17.7

Kalenice

ŠHL

20.06 

6.místo

 24.7

 Šťechovice

 13.00

21.82 

1.místo

24.7

Přechovice(nástřik)

ŠHL

nebyli jsme

 

 31.7

 Sousedovice

 13.00

 21.90

2.místo

31.7

Žernovice

ŠHL

nebyli jsme

 

7.8 Malenice nezařazená soutěž 23.56 2.místo

 7.8

 Čestice

 21.00

22.02 

2.místo 

14.8 

 Zahorčice

 13.00

19.81 

1.místo 

14.8

Sudoměř

ŠHL

nebyli jsme

 

 21.8

Řepice

 13.00

 23.44

4.místo

21.8

Dolany

ŠHL

nebyli jsme

 

 28.8

 Nové Kestřany

 13.00

26.53

5.místo 

28.8

Stachy

ŠHL

 20.37

8.místo 

 4.9

 Nihošovice

 13.00

NP 

 7.místo

4.9

Bohumilice(nástřik)

ŠHL

 29.21

13.místo

 11.9

 Pracejovice

 13.00

 20.56

 1.místo

 25.9

 Bezdědovice
(s přetlakáčem)

 ---

 24.48

 1.místo

 25.9

 Bezdědovice
(bez přetlakáče)

 ---

 20.01

 1.místo
Soutěže na 2B Finále Čas Místo soutěže Místo  
  16.97 Nišovice ŠHL 2.místo  
  17.11 Drachkov ŠHL 4.místo  
  19.24 Zahorčice 1.místo  
  17.76 Řepice 2.místo  
  19.56 Pracejovice 2.místo  

 

Naše výsledná listina za rok 2009

Naše nejlepší časy:

nejlepší čas na 3B-20,65 na sklopné terče na široké hadice na soutěži O Hlubockého kapra

nejlepší čas na 2B-17,88 na sklopné terče na široké hadice na soutěži v Řepici

  TO JSOU NAŠE VÝSLETKY ZA ROK 2009

 Datum soutěže  místo soutěže druch soutěže  čas soutěže náš naše místo 
 16.5  Němčice  okrsek  26,50  1,místo
 16.5  Němčice  100let sdh  24,78  1.místo
 23.5  Čejetice  PS  23,47  3.místo
 30.5  Strakonice  okres  NP  7,místo
 30.5  Strakonice  PS  NP  10,místo
 13.6  Štěchovice  PS  23,28  1.místo
 20.6  Přeštovice  PS  23,50  2.místo
 27.6  Strašice  PS"12"  32,72-nástřiky  2,místo
 27.6  Svatá máři  ŠHL -noc 38,12   nebylo vyhlášení
  4.7  Drachkov  PS  23,03  1,místo
  4.7  Drachkov  noční  54,45  13.místo
  5.7  Drachkov  ŠHL  25,13  13.místo
11.7  Zvotoky  PS  24,21  2.místo
18.7  Vacovice  PS  24,20  6.místo
 25.7  CHlum  PS  22,00  1.místo
  1.8  Sousedovice  PS  21.68  1.místo
  8.8  Malenice  PS  32.40  9.místo
  8.8  Čestice PS noční  22,39  4.místo
15.8  Zahorčice  PS  21,51  2.místo
 22.8  Řepice  PS  23,14  4.místo
 29.8  Bavorov  PS "12"  38,16  16.místo
 29.8  Stachy  ŠHL noc 43,53   3.místo
   5.9  Strakonice  PS "12"  34,00 nástřiky  3,místo
   5.9  Bohumilice  ŠHL  26,09 nástřiky  13,místo
 12.9  Nišovice  ŠHL  29,66  16,místo
 soutěže na 2B        
   Zahorčice    25,15  5.místo
   Řepice    17,88  1.místo
 TO JSOU NÁŠE UMÍSTĚNÍ ZA ROK 2009